NIKDY NENÍ POZDĚ ZAČÍT SE SOLEMI

 

Schüsslerovy soli jsou vhodné pro všechny

Schüsslerovy tkáňové soli jsou minerály, které máme všichni v těle. Vlivem špatného životního prostředí, kdy ve stravě nemáme dostatek minerálních látek, nám kolísá jejich hladina v těle. Když je v těle nedostatek jednotlivých minerálů, buňky jednotlivých tkání nemohou správně fungovat a to se pak projeví onemocněním nebo zhoršenou funkcí orgánů.

Pro správnou hladinu minerálů v těle je nejdůležitější plnohodnotná vyvážená strava. Můžeme ale svému tělu pomoci, aby lépe vstřebávalo a využilo minerály obsažené v potravě. Užíváním Schüsslerových solí harmonizujeme buňky v našem organismu a lépe využijeme přijímané minerály ve stravě.

Schüsslerovy tkáňové soli se liší od klasických přípravků s minerály. Jsou totiž zpracované do takové formy, aby je náš organismus co nejlépe využil, mají tedy nejlepší vstřebatelnost. Je to tím, že jsou naředěny podle principu homeopatického ředění do takové velikosti molekul, aby se co nejlépe vstřebaly, je to tzv. biochemická léčba. Schüsslerovy soli se vstřebají sliznicí úst přímo do krve. Nezatěžujeme tak trávicí trakt, tak jako je tomu při užívání jiných minerálů.

Užívání Schüsslerových solí je bezpečné pro všechny věkové kategorie. Nemají žádné nežádoucí účinky, nemůžeme se předávkovat, mohou se užívat s jinými léky. Je to přírodní forma terapie.

Přínosné je jejich využití například pro těhotné ženy a miminka,kdy často maminky nechtějí sahat po chemickém léku. Zajímavé nápady pro jejich využití v tomto období naleznete v mém eBooku zdarma Minerální koktejl pro maminky a miminka.

 

Další skvělé možnosti nám Schüsslerovy soli nabízejí pro zkvalitnění života seniorů, kdy lidé užívají velké množství léků a mohou své tělo podpořit a dodat mu síly pomocí solí. Zajímavé nápady pro využití Schüsslerových solí v tomto období naleznete v mém eBooku zdarma Minerální koktejl pro seniory.

 

 

Schüsslerovy soli naleznou široké využití i v oblasti sportovní, kdy můžeme využít jejich účinku pro dodání síly při sportovním výkonu, pro regeneraci po sportování, ale i při hojení úrazů. Zajímavé nápady pro jejich využití v této oblasti naleznete v mém eBooku zdarma Minerální koktejl pro sportovce.

 

Jestli vás tato možnost posílení zdraví zaujala, více se dozvíte v  eBooku Minerály pro zdraví, kde jsou podrobně vysvětleny účinky jednotlivých solí a další zajímavé typy na minerální koktejly pro zdraví.

Jsem moc ráda, jestliže vás článek zaujal a budete tyto stránky i nadále sledovat.

Upozornění:
Informace obsažené v tomto článku mají pouze vzdělávací charakter a nenahrazují lékařskou péči.